Fuar Hakkında

Fuar Hakkında

Türkiye'nin ilk engelli ve yaşlı ihtiyaçları fuarı, yenilenen güçlü yapısı daha fazla konu ve katılımcı ile yeni yerinde kapılarını açıyor.

12. si gerçekleşecek olan, alanında tek ve Dünya’nın 6. Büyük fuarı olma özelliğine sahip Engelsiz Yaşam Fuarı 01-04 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde lider firmaların katılımı ve ezber bozan ziyaretçilerin bir araya gelmesiyle öncülük etmeye ve yol göstermeye devam ediyor.


Engelsiz Yaşam Fuarı 2022, engelli ve yaşlı bireylerin sağlık, rehabilitasyon ve profesyonel bakıma erişimlerindeki engelleri en aza indirmek ve sosyal hayatın her alanına entegre olmalarına katkı sağlamak amacıyla, ticari çözüm ve bağlantıların geliştirileceği, yeni teknolojilerin paylaşılacağı uluslararası bir platform olma amacındadır.

Vizyon - Misyon

Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Engelsiz Yaşam Fuarı (EyafExpo), farkındalığı arttıran, sosyal sorumluluğun altını çizen, tüm bileşenlerin (engelli bireyler, aileler ve bakıcılar, üreticiler, sağlayıcılar, STK'lar, kamu kurumları vb.) arasında bağlantı geliştiren uluslararası bir platformdur. 2022 yılında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, pozitif atmosferi ve iletişim ağı ile katılımcılarına eşsiz bir fuar deneyimi sunmaya hazırlanıyor.


Etkisi ve içeriği itibariyle bölgedeki en etkili ve en özel etkinliklerden biri olan Engelsiz Yaşam Fuarı, 2022 yılında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. EyafExpo 2022 “Rehabilitasyon, Entegrasyon, Bakım, Özel Eğitim” fuarı, engelli bireylerin sağlık ve rehabilitasyon hizmetlerine erişimlerindeki engelleri en aza indirmek ve sosyal hayatın her alanına entegre olmalarına katkı sağlamak amacıyla, ticari çözüm ve bağlantıların geliştirileceği, yeni teknolojilerin paylaşılacağı uluslararası bir platform olma amacında.

6000Alan
171Firma
19Ülke
12500Ziyaretçi

Telefon:
+90 (212) 422 08 80

 

Email:
eyaf@theistanbulexpo.com
www.theistanbulexpo.com