Fuar Hakkında

Fuar Hakkında

Türkiye'nin ilk engelli ve yaşlı ihtiyaçları fuarı, yenilenen güçlü yapısı daha fazla konu ve katılımcı ile İstanbul Kongre Merkezi'nde 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin ilk ve tek, dünya genelinde ise altıncı büyük olan Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi, 13. kez İstanbul'da kapılarını açtı. T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın ev sahipliğinde, İstanbul Expo organizasyonu ve TOBB ile KOSGEB'in desteğiyle gerçekleşecek olan bu etkinlik, 30 Kasım - 03 Aralık 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde Hall 9- 10 ‘da düzenlendi.

 

Ulusal ve uluslararası politika belirleyicileri, tedarikçiler, üreticileri ve ürün geliştiricileri buluşturan bu fuar, aynı zamanda lider firmaların katılımı ile ezberleri bozan bir etkinlik olmayı hedefledi.

 

 

Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin sağlık, rehabilitasyon ve profesyonel bakıma erişimlerindeki engelleri en aza indirmeyi, sosyal hayatın her alanına entegre olmalarına katkı sağlamayı ve yaşam standartlarını maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

12500m2Alan
200+Katılımcı Firma
300+Marka
64Ziyaretçi Ülke
18245Ziyaretçi