Neden Katılmalısınız

Ulusal ve uluslararası ölçekte çalışmalara imza atan EYAF EXPO 13,000’den fazla ziyaretçi, 120’den fazla katılımcı ve 10.000 m2 fuar alanı ile; Kamu ve özel sektörleri, üreticileri, sağlayıcıları, engelli bireyleri, STK’ları etki alanı geniş benzersiz bir platformda buluşturuyor.


EYAF EXPO katılımcıların dinamik ve geniş bir iş ağına sahip köklü bağlantılar kurmalarına; firmaların uluslararası pazarda yer almasına olanak sağlar.

01-04 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Engelsiz Yaşam Fuarına katılacak olan firmalar Türkiye’de ve Dünyada sektörel gelişmeleri takip edebilmenin yanı sıra ticaret hacimlerinin büyümesini sağlayarak hedef kitlelerini genişletir ve kitleye kolaylıkla ulaşmanın benzersiz deneyimini yaşarlar.


Yol gösteren ve yenilikçi bakış açısı ile bir araya gelecek olan katılımcı firmalar; yurt içi ve yurt dışı bağlantılar kurarak ürün ve hizmetlerini doğru kitleye, ortak paydada sunacak, ticari birikimlerine ve marka değerlerine köklü ve vizyoner iş ağları katacaklardır.


Ulusal ve uluslararası ölçekte lider firmaların ve kamu kuruluşlarının bir araya gelecekleri Engelsiz Yaşam Fuarı’nda siz de yerinizi alın.