Neden Katılmalısınız

Sektöre yön verenlerin buluştuğu, bölgenin en önemli platformlarından biri olan EYAF EXPO'ya davetlisiniz. Bu etkinlik, herkesin bir araya gelip güçlü bağlantılar kurabileceği, fikirlerini paylaşabileceği ve sektörün geleceğini şekillendirebileceği benzersiz bir fırsat sunuyor.

 

EYAF EXPO, ulusal ve uluslararası alanda etkin olan bir platform olup, 60.000 yerli ve yabancı ziyaretçi, 250 katılımcı ve 12.500 metrekarelik fuar alanı ile kamu ve özel sektörleri, üreticileri, engelli bireyleri ve STK'ları benzersiz ve geniş çaplı bir platformda bir araya getiriyor. EYAF EXPO, katılımcıların dinamik ve kapsamlı bir iş ağı oluşturmasını sağlar, ayrıca firmaların uluslararası pazarda yer almasına imkan tanır.

 

30 Kasım - 03 Aralık 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne katılan firmalar, Türkiye ve dünya genelindeki sektörel gelişmeleri yakından takip etme, ticaret hacimlerini artırma ve hedef kitlelerini genişletme fırsatına sahip olacaklardır. Ayrıca, hedef kitlelerine kolayca ulaşmanın eşsiz deneyimini yaşayacaklardır.

 

Yenilikçi bir yaklaşımla ve sektörün öncüsü olan katılımcı firmalar hem yurt içi hem de yurt dışı bağlantılar kurarak ürün ve hizmetlerini doğru kitleye sunacak, ticari birikimlerine ve marka değerlerine sağlam ve vizyoner iş ağları ekleyeceklerdir.


Ulusal ve uluslararası lider firmaların ve kamu kuruluşlarının bir araya geleceği Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde siz de yerinizi alıp ve bu benzersiz deneyimi yerinde yaşayabilirsiniz.

Katılımcı Kayıt Formu